کمپانی NVC انگلستان دارای شش سایت تولیدی با بیش از یک میلیون  و دویست هزار مترمربع فضای تولید و   ده هزار نفر پرسنل در کشورهای انگلستان و چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات روشنایی در جهان میباشد. سه تیم تخصصی و حرفه ای R&D واقع در کشور انگلستان مسئول طراحی و ساخت محصولات NVC میباشند. به دلیل تطابق کامل محصولات NVC انگلستان با استانداردهای روز اروپا و آمریکا، در حال حاضر کلیه محصولات این شرکت در بازارهای اروپا، آمریکا، استرالیا و خاورمیانه به فروش می رسند. همچنین شرکت NVC انگلستان در راستای کاهش مصرف انرژی و مدیریت بهینه نور در کنار طراحی های منحصر بفرد محصولات خود که باعث به حداقل رسیدن اتلاف نور می شود اقدام به خرید لایسنس نرم افزار دیالوکس از آلمان نموده و با اضافه کردن پلاگینهای کلیه چراغهای خود در این نرم افزار توانسته است تا خدمات نور پردازی و مدیریت نور کلیه اماکن را بصورت اختصاصی برای مشتریان خود فراهم آورد.


با توجه به کیفیت بالای محصولات و مدیریت بهینه نور، شرکت NVC انگلستان مفتخر است که در پروژ
ه های عظیمی همچون بازیهای المپیک 2008 پکن، جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، بازیهای آسیایی گوانگجو و نمایشگاه بین المللی 2010 شانگهای، طراحی و تامین کلیه تجهیزات روشنایی، نورپردازی و اجرای آنها را بر عهده گرفته است.
کلیه محصولات مطابق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز جهان تولید شده و دارای گواهینامه ها و تاییدیه های مربوطه از آزمایشگاههای معتبر جهانی می باشند. بخشی از این استانداردها عبارتند از : UL، CE، GS، IEC و نشانEnergy Star . با توجه به مراتب فوق تمامی محصولات این شرکت دارای دو تا پنج سال ضمانت می باشند.

WWW.NVCUK.COM              WWW.NVC-LIGHTING.COM